Tanulóink 2015-2016

  • 1. osztály
  • 2. osztály
  • 3. osztály
  • 4. osztály
  • 5. osztály
  • 6. osztály
  • 7. osztály
  • 8. osztály
image

Pohobics Gáborné

tanító, osztályfőnök, alsós munkaközösség-vezető
image

Némethné Nánási Erika

tanító, osztályfőnök helyettes
Névsor
1. Ambrus Gergely
2. Bartal Milán
3. Berkovics Benedek
4. Bódig Réka
5. Bosnyák Luca Fanni
6. Csík Ábel
7. Csorba Márton
8. Dákai Benedek
9. Galambos Mária
10. Gyalogos Jeronima Mária
11. Halmai Ádám
12. Harsányi Péter
13. Hetzman Lénárd Ágoston
14. Káfony-Házi Kolos
15. Kancz Benedek
16. Kovács-Mike Lilla Erzsébet
17. Kozicz Kristóf
18. Kubinger Ákos
19. Maschek Botond
20. Mente Tamás Vilmos
21. Molnár Ágota
22. Nagy Eszter
23. Rásky Mátyás
24. Rodé Flóra
25. Szigeti Luca
26. Szilágyi Botond
27. Takács Hanna
28. Tóth Lilien
29. Varga Laura Katinka
30. Veréb Zalán
image

Buda Andrea

tanító, néptánc, osztályfőnök
image

Deákné Csom Andrea

tanító, természetismeret, osztályfőnök helyettes
Névsor

1

Almer Julianna

2

Balog Marcell

3

Balogh Lili Anna

4

Bánky Botond András

5

Bánszky Dóra

6

Bárdos Imre Ákos

7

Bense Manfréd

8

Brunner Liza

9

Földesi Zétény

10

Godó Alitta Ajsa

11

Harsányi Gellért Róbert

12

Harsányi Zita

13

Horváth Boglárka

14

Károly Szilveszter

15

Kis Luca

16

Kunyik Botond

17

Lőrincz Luca

18

Mátyók Erik Norbert

19

Nagy Réka

20

Németh Bálint Márk

21

Pataki Réka Ildikó

22

Perjési Kitti

23

Sárai Boldizsár Ágoston

24

Selymes Alexa Ibolya

25

Simecz Gellért Titusz

26

Smudla Zsófi

27

Szabó Kinga

28

Tálas Dávid

29

Tolnai Anna Imola

30

Tóth Barbara Emma

31

Várpalotai Szilárd Viktor

32

Vinis Alexandra Brigitta

image

Csuklyné Lovász Zsuzsanna

tanító, hitoktató, osztályfőnök
image

Maschek Edit

tanító, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Ambrus Réka
2 Bacsa Natália
3 Bak Csenge Janka
4 Bányi Hanna
5 Bauer Márton
6 Borbély Sándor
7 Borvendég Márton
8 Bosnyák Réka Panni
9 Csorba Izabella Katalin
10 Farkas Kata
11 Hadobás Zorka Hanga
12 Hetzman Gellért Benedek
13 Horváth Zoltán
14 Horváth Zsejke Hanna
15 Jávor Márton Dániel
16 Kádár Kata Boglárka
17 Kozák György Ákos
18 Lantos Kamilla Izabella
19 Mauer Máté
20 Molnár Balázs
21 Nagy Bence
22 Rodé Sára
23 Stein Tünde
24 Szedresi Péter
25 Szegedi Zsófia Anna
26 Szekernyés Panna
27 Szigeti Bence
28 Tóth Kende
29 Udvari Dorina
30 Vasas András János
31 Víg Hedvig
32 Záboji Ádám
image

Laczáné Bősze Judit

tanító-gyógypedagógus, osztályfőnök
image

Prieglné Pásztor-Turák Szilvia

tanító, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Almer Benedek
2 Bánky Balázs Özséb
3 Bárdos Katalin
4 Bense Brúnó
5 Bereznai Csilla
6 Bodnár Zsombor
7 Csorba Zalán
8 Dervalics Hanna
9 Fromm Hédvig
10 Galambos Péter
11 Harsányi Dóra Patrícia
12 Héder Hanna
13 Horváth Zsombor
14 Isztratuk Noémi
15 Jeszenszky Ádám
16 Káfony-Házi Hella
17 Kertész Dániel
18 Kisteleki Máté
19 Kovács Martin
20 Móricz Eszter
21 Naár Balázs
22 Nagy Petra
23 Nagy Viktória
24 Páldi Vanessza Vivien
25 Szilágyi Bulcsú
26 Sztahon András
27 Turza Bonifác
28 Vas Dominika
29 Vasas Réka
30 Vasas Zsófia
31 Víg Gertrúd
32 Zoltai Nikolett
image

dr. Muhárné Jurbán Éva

testnevelés, földrajz, osztályfőnök
image

Tóth Erika

német nyelv, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Bagi Dávid Sándor
2 Bodó Kitti Noémi
3 Csorba Júlia Magdolna
4 Farkas Ivett
5 Fazekas Péter
6 Horváth Ágnes
7 Horváth Ágota Dorka
8 Horváth Balázs
9 Kancz Barnabás
10 Kis Levente Péter
11 Kiss Barbara
12 Maschek Bálint
13 Mészáros Adrián
14 Orbán Máté Tamás
15 Pekár Zsófia
16 Rodé Klára
17 Sári Julianna Magdolna
18 Sárossi Boglárka
19 Seprényi Ferenc
20 Seprényi Péter
21 Simecz Olivér
22 Stein Eszter
23 Szedresi Márton
24 Szekernyés István
25 Szikszai Hanna
26 Tálas Fanni
27 Tóth Fanni
28 Turóczi Petra
29 Turza Mátyás
30 Vasas Balázs Barna
31 Zimányi Huba
32 Zsigmond Lilla
image

Bíró Ildikó

magyar nyelv és irodalom, osztályfőnök
image

Tóth Erika

német nyelv, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Andor Dániel Attila
2 Galambos Gergő József
3 Harsányi Fanni
4 Kapás Klaudia Kitti
5 Kisteleki Levente
6 Kovács Edina Irén
7 Kreitl Zsófia
8 Kupeczik Barnabás
9 Lipovics Amina
10 Lipovics Attila
11 Németh Dóra Kinga
12 P.Szolomayer Balázs
13 Pencz Máté
14 Rácz Nándor
15 Sárossi Bernát
16 Stein Anna
17 Sikorski Norbert
18 Szilágyi Benjámin
19 Tóth Boglárka
20 Varga Veronika Natália
21 Vasas Gergő
22 Vinis Vivien
23 Zimányi Bence
image

Bércesné Hegedüs Rózsa

matematika, technika, osztályfőnök
image

Fekete Zoltán

testnevelés, technika, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Bakó Bálint
2 Balog Stefánia Anna
3 Balogh Márkó Attila
4 Benő Liliána
5 Császár Mária Terézia
6 Csaszni Noémi Csenge
7 Fene Csanád
8 Fodor Tamás
9 Forgó Bettina
10 Goldschmid Gergely
11 Hammer Krisztofer
12 Hargas István Adrián
13 Harsányi Levente
14 Huang Tingyu
15 Jávor Virág
16 Kiss Laura Anna
17 Molnár Ákos József
18 Ónadi Emese
19 Pádár Szabina Délia
20 Sárai Anna
21 Selymes Kevin György
22 Szabó Ramóna
23 Szalay Ádám Gábor
24 Szalontai Rózsa Eszter
25 Szilágyi Abigél
26 Szilágyi Kristóf
27 Szilvási Vivien Stella
28 Sztahon Anita Dóra
29 Vadas Milán
30 Varga Bettina Boglárka
31 Zsigmond Máté
image

Tálosi Valéria

igazgató-helyettes, informatika, fizika, osztályfőnök
image

Nagyné Karch Mónika

matematika, kémia, felsős munkaközösség-vezető,

osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Almer Zsófia
2 Bereznai Csenge Kata
3 Bódor Attila
4 Darók-Székelyhidy Zoltán
5 Deák Péter
6 Dévényi Ádám
7 Fodor Nikolett
8 Fórizs Alexandra Napsugár
9 Forró Bence
10 Gitei Barbara
11 Godó Martin Attila
12 Hetzman Szilárd Gábor
13 Hortó Edina
14 Illés Zsófia
15 Kovács Győző Dávid
16 Krajczár Noémi
17 Kun Eszter
18 Lovas Fanni Bernadett
19 Mátyók Csaba
20 Németh Imre György
21 Pauli Krisztina
22 Rajtó Fanni
23 Sárai Zoltán
24 Sárossi Bíborka
25 Szikszai Réka
26 Szűcs Péter
27 Tábori Bence László
28 Udvari Bettina
29 Vasas György