Tanulóink 2016-2017

  • 1. osztály
  • 2. osztály
  • 3. osztály
  • 4. osztály
  • 5. osztály
  • 6. osztály
  • 7. osztály
  • 8. osztály
image

Laczáné Bősze Judit

tanító-gyógypedagógus, osztályfőnök
image

Prieglné Pásztor-Turák Szilvia

tanító, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Bányi Csanád
2 Bartal Levente
3 Bense Kamilla
4 Berkovics Ágoston
5 Boda Zselyke Kinga
6 Bogács Dominik László
7 Czaun Dániel Márk
8 Farkas Zita
9 Gonda Kitti Diána
10 Hámori Lilla
11 Horváth Dorottya
12 Kadarkuti Eszter
13 Lénárt Charlotte Zoé
14 Majlinger Anna
15 Mátyók Alexandra Emília
16 Mauer Luca
17 Miholics Máté
18 Nagy Ágnes
19 Nánásy Zsófia
20 Perjési Dorottya
21 Seffer Benedek István
22 Szabó Botond Tamás
23 Szekernyés Benedek
24 Szilágyi Lídia
25 Turza Damján
26 Urbanek Norbert
27 Vaczula Hanna
28 Várpalotai Viktor Máté
29 Vasas Boglárka
30 Visegrádi Lilla
image

Pohobics Gáborné

tanító, osztályfőnök, alsós munkaközösség-vezető
image

Némethné Nánási Erika

tanító, osztályfőnök helyettes
Névsor
1. Bartal Milán
2. Berkovics Benedek
3. Bódig Réka
4. Bosnyák Luca Fanni
5. Csorba Márton
6. Dákai Benedek
7. Galambos Mária
8. Gyalogos Jeronima Mária
9. Halmai Ádám
10. Harsányi Péter
11. Hetzman Lénárd Ágoston
12. Káfony-Házi Kolos
13. Kancz Benedek
14. Kovács-Mike Lilla Erzsébet
15. Kozicz Kristóf
16. Kubinger Ákos
17. Maschek Botond
18. Mente Tamás Vilmos
19. Molnár Ágota
20. Nagy Eszter
21. Rásky Mátyás
22. Rodé Flóra
23. Szigeti Luca
24. Szilágyi Botond
25. Takács Hanna
26. Tóth Lilien
27. Varga Laura Katinka
28. Veréb Zalán
image

Buda Andrea

tanító, néptánc, osztályfőnök
image

Deákné Csom Andrea

tanító, természetismeret, osztályfőnök helyettes
Névsor

1

Almer Julianna

2

Balog Marcell

3

Balogh Lili Anna

4

Bánky Botond András

5

Bánszky Dóra

6

Bárdos Imre Ákos

7

Bense Manfréd

8

Brunner Liza

9

Földesi Zétény

10

Godó Alitta Ajsa

11

Harsányi Gellért Róbert

12

Harsányi Zita

13

Horváth Boglárka

14

Károly Szilveszter

15

Kis Luca

16

Kunyik Botond

17

Lőrincz Luca

18

Mátyók Erik Norbert

19

Nagy Réka

20

Németh Bálint Márk

21

Pataki Réka Ildikó

22

Perjési Kitti

23

Sárai Boldizsár Ágoston

24

Selymes Alexa Ibolya

25

Simecz Gellért Titusz

26

Smudla Zsófi

27

Szabó Kinga

28

Tálas Dávid

29

Tolnai Anna Imola

30

Tóth Barbara Emma

31

Várpalotai Szilárd Viktor

32

Vinis Alexandra Brigitta

image

Csuklyné Lovász Zsuzsanna

tanító, hitoktató, osztályfőnök
image

Maschek Edit

tanító, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Ambrus Réka
2 Bacsa Natália
3 Bak Csenge Janka
4 Bányi Hanna
5 Bauer Márton
6 Borbély Sándor
7 Borvendég Márton
8 Bosnyák Réka Panni
9 Csorba Izabella Katalin
10 Farkas Kata
11 Hadobás Zorka Hanga
12 Hetzman Gellért Benedek
13 Horváth Zoltán
14 Horváth Zsejke Hanna
15 Jávor Márton Dániel
16 Kádár Kata Boglárka
17 Kozák György Ákos
18 Lantos Kamilla Izabella
19 Mauer Máté
20 Molnár Balázs
21 Nagy Bence
22 Rodé Sára
23 Stein Tünde
24 Szedresi Péter
25 Szegedi Zsófia Anna
26 Szekernyés Panna
27 Szigeti Bence
28 Tóth Kende
29 Udvari Dorina
30 Vasas András János
31 Víg Hedvig
32 Záboji Ádám
image

Koza-Kovács Zsófia

rajz, osztályfőnök
image

Nagyné Karch Mónika

matematika, kémia, felsős munkaközösség-vezető,

osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Almer Benedek
2 Bánky Balázs Özséb
3 Bárdos Katalin
4 Bereznai Csilla
5 Bodnár Zsombor
6 Fromm Hédvig
7 Galambos Péter
8 Harsányi Dóra Patrícia
9 Héder Hanna
10 Horváth Zsombor
11 Jeszenszky Ádám
12 Káfony-Házi Hella
13 Kertész Dániel
14 Kisteleki Máté
15 Kovács Martin
16 Móricz Eszter
17 Naár Balázs
18 Nagy Petra
19 Nagy Viktória
20 Nebel Benjamin
21 Páldi Vanessza Vivien
22 Sztahon András
23 Turcsik Patrik
24 Turza Bonifác
25 Vas Dominika
26 Vasas Réka
27 Vasas Zsófia
28 Víg Gertrúd
29 Zoltai Nikolett
image

dr. Muhárné Jurbán Éva

testnevelés, földrajz, osztályfőnök
image

Tóth Erika

német nyelv, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Bagi Dávid Sándor
2 Csorba Júlia Magdolna
3 Farkas Ivett
4 Fazekas Péter
5 Horváth Ágnes
6 Horváth Ágota Dorka
7 Horváth Balázs
8 Kancz Barnabás
9 Kis Levente Péter
10 Kiss Barbara
11 Maschek Bálint
12 Orbán Máté Tamás
13 Pekár Zsófia
14 Rodé Klára
15 Sári Julianna Magdolna
16 Sárossi Boglárka
17 Seprényi Ferenc
18 Seprényi Péter
19 Simecz Olivér
20 Stein Eszter
21 Szedresi Márton
22 Szekernyés István
23 Szikszai Hanna
24 Tálas Fanni
25 Tóth Fanni
26 Turóczi Petra
27 Turza Mátyás
28 Vasas Balázs Barna
29 Zimányi Huba
30 Zsigmond Lilla
image

Bíró Ildikó

magyar nyelv és irodalom, osztályfőnök
image

Czifrikné Streczer Szilvia

történelem, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Andor Dániel Attila
2 Galambos Gergő József
3 Harsányi Fanni
4 Kapás Klaudia Kitti
5 Kisteleki Levente
6 Kreitl Zsófia
7 Krnács Kornél
8 Kupeczik Barnabás
9 Lipovics Amina
10 Lipovics Attila
11 Molnár Csanád
12 Németh Dóra Kinga
13 P.Szolomayer Balázs
14 Pencz Máté
15 Rácz Nándor
16 Sárossi Bernát
17 Sikorski Norbert
18 Stein Anna
19 Szabó Lilla
20 Szilágyi Benjámin
21 Tóth Boglárka
22 Varga Veronika Natália
23 Vasas Gergő
24 Vinis Vivien
25 Zimányi Bence
image

Bércesné Hegedüs Rózsa

matematika, technika, osztályfőnök
image

Fekete Zoltán

testnevelés, technika, osztályfőnök helyettes
Névsor
1 Bakó Bálint
2 Balog Stefánia Anna
3 Balogh Márkó Attila
4 Benő Liliána
5 Császár Mária Terézia
6 Csaszni Noémi Csenge
7 Fene Csanád
8 Fodor Tamás
9 Forgó Bettina
10 Goldschmid Gergely
11 Hammer Krisztofer
12 Hargas István Adrián
13 Harsányi Levente
14 Huang Tingyu
15 Jávor Virág
16 Kiss Laura Anna
17 Molnár Ákos József
18 Ónadi Emese
19 Pádár Szabina Délia
20 Sárai Anna
21 Selymes Kevin György
22 Szabó Ramóna
23 Szalay Ádám Gábor
24 Szalontai Rózsa Eszter
25 Szilágyi Abigél
26 Szilágyi Kristóf
27 Szilvási Vivien Stella
28 Sztahon Anita Dóra
29 Vadas Milán
30 Varga Bettina Boglárka
31 Zsigmond Máté