0
0
0
s2sdefault
Idén is folytatódott a Nebulófigyelő pontverseny. Diákjaink, 3-8. osztályig egész éven át versengtek, hogy a tanév végén kihirdethessük az évfolyamonként 3 legjobb eredményt elérő tanuló nevét. Pontokat pedig sokféle módon lehetett szerezni. Elsősorban természetesen a jó tanulmányi eredménnyel, annak megtartásával, de értékeltük a jobbításra való törekvést is. Ezen kívül sokat számítottak a versenyeredmények, a sport teljesítmények, a közösségért tett erőfeszítések is. Mindezek összeadódtak szeptembertől májusig, s a kitartó munka végső jutalmát iskolánk 22 diákja érdemelte ki. Nevezetesen azt, hogy ők ajándékba kaptak egy szabadnapot, melyet az iskola költségén közösen tölthettek el a Budaörsön a Csiki Szabadidőparkban. Szép napsütéses időben kitűnő hangulatban töltötték el a napot.