Iskolánk csapatai minden korosztályban és minden versenyrendszerben szerepeltek a tanév során.

A Diákolimpia, Terem Diákolimpia, Bozsik - program, Egyházmegyei Bajnokság küzdelmeiben sok szép eredmény született, köztük arany, ezüst és bronzérem is.

Az összteljesítményt a tanév végi Kőrösi Kupa szereplés koronázta meg, ahol a nagyobbak első a kisebbek második helyet szereztek. A 4. korcsoportos (nagyobb) csapat tagjai voltak:

Kozák Kristóf Ákos, Holló Martin, Darók-Székelyhídi Zoltán, Mátyók Csaba, Vasas György, Szikszai Dávid.

Legtechnikásabb játékos különdíja: Kozák Kristóf Ákos.

A 3. korcsoportos (kisebb) csapat tagjai voltak:

Vasas György, Bakó Bálint, Balogh Márkó Attila, Szikszai Dávid, Galambos Gergő József, Kupeczik Barnabás, Lipovics Attila, Pencz Máté, Sárossi Bernát, Zimányi Bence.

A legjobb kapus különdíja: Galambos Gergő

Gratulálunk az eredményekhez!

Köszönet a Sárossi családnak és köszönet azoknak a szülőknek, akik segítették diákjaink versenyeztetését a tanév során!