Már évek óta meglévő hagyomány iskolánkban nagyböjt idején a keresztútjárás. Attila atya idén is várta iskolánk kis és nagy diákjait szüleikkel, tanáraikkal együtt, hogy közösen emlékezzünk meg Jézus keresztre feszítéséről és szenvedéséről. Március utolsó szombatján zord, szeles időben kelt útra lelkes kis csapatunk, hogy a felsőgallai Bódis hegyen felkapaszkodva eljusson a néhány éve felújított kápolnáig. Az erdei úton haladva megálltunk minden egyes stációnál, s felolvastuk a keresztút eseményeit. A kápolnához érve kicsit megpihentünk a tisztáson, s míg a felnőttek beszélgettek, a gyermekek itt is fáradhatatlanul fogócskáztak. A közös együttlét után lelkileg feltöltődve, testileg felfrissülve tértünk vissza otthonainkba.