Retro stílus. E jelszó jegyében zajlott idén a felsős farsang. Tanárok és diákok egyaránt ilyen ruhába igyekeztek bújni ezen az estén. Pöttyös ruha, pörgős szoknya, hajzselé, tupír, s minden más kellék része volt a bulinak. Persze a jelmezek sem maradtak el, farsangról lévén szó. Minden évfolyam képviseltette magát csoportosan. Az ötödikesek „újszülöttnek” öltöztek, „szüleik” nem győzték őket vigasztalni, etetni. A hatodikosok jelmezükkel is sokféle arcukat, sokszínűségüket mutatták meg nekünk. A hetedikések sakktábla produkciója és élő bábfigurái komoly előkészületeket igényeltek. Na és nem maradtak ki a bolondozásból legfelsőbb évfolyamunk diákjai sem. Azért akadtak bátor egyéni jelmezesek is. A jó hangulatú este nagy részét természetesen a zene és a tánc töltötte ki. S mivel a tombolahúzás sem maradt el, remélhetőleg mindenki elégedetten, apró ajándékokkal gazdagodva térhetett haza.

A jelmezes felvonulás eredményei:

1. helyezett Babák 5. osztály
2. helyezett Sakkfigurák 7. osztály