Nagy izgalomban teltek a hét közepén napjaink, különösen a negyedik osztályosok számára. Kedden, szerdán és csütörtökön 10 órától betekinthettek iskolai életünkbe azok az apróságok, akik szeptembertől már iskolásnak vallhatják magukat, talán éppen „szentmargitosnak”. A leendő tanító nénik, Pohobics Gáborné Enikő néni és Némethné Nánási Erika segítségével kipróbálhatták milyen érzés kisdiáknak lenni. Ittlétük alatt a negyedik osztályosok, mint az alsó tagozat „öregdiákjai” segítették őket. Az izgatott és kíváncsi pindurkákat ezekre az órákra az óvó nénik kísérték el, de várunk vissza mindenkit a szülőkkel együtt a februári és márciusi Csengőszó rendezvényeinkre. Találkozzunk február 27-én, pénteken 16 órakor!