0
0
0
s2sdefault
Évek óta szokás, hogy január közepén iskolánk névadójáról elnevezett történelem vetélkedőn mérik össze tudásukat a felső tagozatosok. Nagy örömünkre 6 csapat nevezett a háziversenyre. A 4 fős csapatokban minden évfolyamnak (5-8.) kellett képviseltetnie magát. Ez az ötletes versenykiírás eredményezte a diákok közötti aktív és lelkes előzetes szervezkedést, hiszen mindenki a legjobb összetételű csapat létrehozásában volt érdekelt. Sajnos idén a másnapi középiskolai írásbeli felvételik miatti hiányzások kissé felülírták elképzeléseinket, így néhány csapat „beugró” játékosokkal volt kénytelen pótolni az otthon izgulókat. A délután a nehézségek ellenére remekül sikerült, mindenki kitűnően érezte magát. A verseny után jó hangulatú pizzázással zártuk a napot. A győztes csapat tagjai:
  1. hely : Vasas Gergő, Zimányi Bence, Vadas Milán, Kovács Győző
  2. hely : Stein Anna, Benő Liliána, Krajczár Noémi, Sárossi Bíborka
  3. hely : Harsányi Fanni, Harsányi Levente, Pauli Krisztina, Szikszai Réka