0
0
0
s2sdefault
A hétfő délutánonkénti sportvetélkedők sorozatában a decemberi hónapra a tűzharc bajnokság jutott. A testnevelés órákon ez a legkedveltebb levezető játéktevékenység, így nem csoda, hogy ezen a napon is számos játékost és szurkolót vonzott a tornaterembe. A népszerű nevén kidobósként ismert játékba, fiúkból és lányokból álló csapatokat kellett felállítani 1-1 ügyes csapatkapitánnyal. A körmérkőzéses vetélkedés során az volt a cél, hogy az öt perces játékidőn belül az ellenfél minél több játékosát találat érje. Az ötödikesek eleinte megtorpantak a nagyobbak határozottsága láttán, de hamar bátrakká váltak és méltó ellenfeleik lettek még a nyolcadikosoknak is. A sportdélutánon értékeltük a szurkolótábor támogatását, létszámarányos megjelenését és a játékosok pontszerzését egyaránt.