0
0
0
s2sdefault
A diákoknak csak szeptemberben kezdődött el a munka, de pedagógusaink már korábban bejártak az iskolába előkészíteni a 2014/15-ös tanévet. Idén különösen sok feladat várt mindenkire, hiszen iskolánk nagy beruházásba fogott, amikor az energetikai pályázaton nyert. A nyílászárók cseréje, a falak és a tető hőszigetelési munkálatai nagy felfordulással és piszokkal jártak. A takarításhoz és a rendrakáshoz minden dolgos kézre szükség volt. Ezen kívül idén nyáron is csinosítottuk, újítgattuk az iskolát belülről. Parkettacsiszolás és lakkozás az alsós tantermekben, falfestés, új terítők és székek az ebédlőbe szintén az elmúlt két hónap vállalásai között szerepeltek. Azért maradt időnk és energiánk a nyári névnaposok köszöntésére és a nyugdíjba vonuló Ica nénitől való elköszönésre is. Közös nagy értekezleten megterveztük a soron következő év programjait, kitűztük legfontosabb céljainkat. Mindennel időre elkészültünk, melyhez hozzájárult diákjaink és szüleik segítőkészsége. Szabadidejüket feláldozva jöttek udvart rendezni, sövényt nyírni, falevelet gereblyézni és építési törmeléket elhordani. Köszönjük munkájukat és boldogan élvezzük a megszépült tantermeket és aulát.