Cím

8.00-10.00

JELENTKEZÉS

Március 18. - április 1.

(A felvételről szóló határozat: április 14.)

BEIRATKOZÁS

Április 20-21.

A felvételről szóló pozitív határozat esetén.

BEISKOLÁZÁS - 2023 - Gimnázium

Felvételi tájékoztató

NYÍLT NAP

2022. november 21., (hétfő), 9 óra

FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ

2022. november 23., (szerda), 17 óra

ÍRÁSBELI FELVÉTELI

2023. január 21., szombat, 10 óra

INTÉZKEDÉSI TERV

2021. november 22.

Digitális munkarend

OVIS SPORTVETÉLKEDŐ

Kedden szokatlanul sok aprótalpú csemete népesítette be iskolánk tornatermét. Hagyomány nálunk, hogy az ősz folyamán egy vidám sportvetélkedőn látjuk vendégül 3 óvoda iskolába készülő apróságait. Sok izgatott gyermek jött el hozzánk az Alsógallai, a Micimackó és a Szent Erzsébet óvodákból, hogy összemérjék ügyességüket, gyorsaságukat. A bemelegítő közös torna után felálltak a csapatok a terem két oldalán egymással szemben és elkezdődött a közel egy órás vetélkedés az érmekért és a kupáért, de elsősorban természetesen a mozgás öröméért. A feladatok között szerepelt labdaváltó, babzsák cipelő, padon kúszó, karikákban szökdelő versenyszám is. Mindenki nagyon komolyan vette a dolgát, s bizony a versenybíráknak nem volt egyszerű dolguk, hiszen gyakran fej-fej mellett futottak be a csapatkapitányok. E felelősségteljes feladatra Dallosné Martin Csilla a Micimackó Óvoda vezetője és Füsti Edina atléta, olimpikon vállalkozott. Az öt versenyszám végén kissé fáradtan, de rendkívül izgatottan várták a gyerekek és a felnőttek egyaránt a végeredményt. Ezen a délelőttön a Szent Erzsébet ovisok vihették haza a kupát és szépen csillogó aranyérmeket. Természetesen senki nem ment haza üres kézzel, hiszen a dobogóról lemaradt picurkáknak is került 1-1 emlékérem a nyakukba, és Sport szelet is mindenkinek jutott, a jól végzett munka jutalmaként.

HATÁRTALANUL

Néhány éve lehetőség van arra, hogy magyarországi diákok határon túli magyarlakta területekre látogassanak egy pályázat útján elnyerhető komoly összegű támogatás segítségével. Az idei tanévben újra pályáztunk, s az előző hetedikes évfolyam után most is szerencsésnek bizonyultak tanítványaink.
2018-as kirándulás

Széchenyi 2020

A kedvezményezett neve: Szent Margit Általános Iskola
A projekt címe:
Energetikai korszerűsítés a tatabányai Szent Margit Általános Iskolában
A szerződött támogatás összege: 118.665.175 Ft
A támogatás mértéke: 100%
A projekt tartalmának bemutatása
A projekt tervezett befejezési dátuma: 2015.03.02.
A projekt azonosító száma: KEOP-4.10.0/E/12-2014-0078