Hit, remény, szeretet címmel került sor immár hagyományosan az adventi időszakban megrendezett iskolai versmondó versenyünkre. A nagy érdeklődésre való tekintettel már egy héttel korábban is tartottunk megmérettetést, s ezen a délutánon minden évfolyamunkat már csak 3-3 fő képviselhette. Így is nehéz dolga volt a zsűrinek a szebbnél szebb versek meghallgatása után. Nagy örömünkre szolgált, hogy az idei versmondó találkozón a zsűriben több neves személyt is köszönthettünk. A zsűri elnöke Végh Péter a Jászai Mari Színház tagja volt, s elfogadta a meghívásunkat a Nemzeti Színház két ifjú színésze Vecsey Miklós és ifjabb Vidnyánszky Attila is. A zsűri elnöke értékelő szavaiban kihangsúlyozta, milyen nagy öröm számára, hogy ilyen méltón, szép versek tanulásával készülünk a közelgő ünnepekre. A sok szép produkció közül igen nehezen tudtak választani, éppen ezért a helyezettek mellé különdíjast is hirdettek. A vidám és eredményes délutánt jó hangulatú teázással és bejgli evéssel zártuk.