Cím

8.00-10.00

JELENTKEZÉS

Március 18. - április 1.

(A felvételről szóló határozat: április 14.)

BEIRATKOZÁS

Április 20-21.

A felvételről szóló pozitív határozat esetén.

BEISKOLÁZÁS - 2023 - Gimnázium

Felvételi tájékoztató

NYÍLT NAP

2022. november 21., (hétfő), 9 óra

FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ

2022. november 23., (szerda), 17 óra

ÍRÁSBELI FELVÉTELI

2023. január 21., szombat, 10 óra

INTÉZKEDÉSI TERV

2021. november 22.

Digitális munkarend

SZENT GELLÉRT NAP

Szent Gellért püspök ünnepén intézményünk valamennyi pedagógusa részt vett azon a szentmisén, melyben Spányi Antal megyés püspök kérte – az Egyházmegye által fenntartott oktatási intézmények püspöki biztos atyáival együtt – a magyarországi katolikus iskolák patrónusának égi közbenjárását a gyermekekért, az intézményekért, s a pedagógushivatás lelkiismeretes gyakorlásáért. A Székesegyházban bemutatott szentmisén mintegy ötszáz pedagógus vett részt. Püspök atya valamennyiüket köszöntötte, s megköszönte áldozatos, sok-sok generációt érintő, jövőt építő munkájukat. Szentbeszédében Szent Gellért püspököt, mint pedagógust állította példaként a jelenlévők elé. A pedagógust, aki feladatul a lelkek gondozását,a sokféle emberi természethez történő alkalmazkodást kapta. Az Egyházmegye hagyományos Szent Gellért napi programja a Szent István Művelődési Házban, a piliscsabai Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola komolyzenei műsorával kezdődött. A délelőtt az Emberi Erőforrások Minisztérium államtitkári kabinetfőnöke Fülöp Attila úr rendkívül szemléletes előadásával folytatódott. A pedagógus azon felelősségéről szólt, mellyel a gyermekek boldogság felé vezetéséért tartozik. Az ünnepség zárásaként Püspök atya itt adta át a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által alapított Szent Gellért-díjat, melynek arany fokozatát áldozatos, lelkiismeretes tevékenységéért Turzáné Papp Erika, iskolánk igazgatója kapta. Büszkeségünkre még egy kitüntetettnek örvendhettünk. Nagyné Karch Mónika tanácsosi címet kapott. Spányi Antal megyés püspök a nap végén örömteli, békés tanévet kívánt a jelenlévőknek.

HATÁRTALANUL

Néhány éve lehetőség van arra, hogy magyarországi diákok határon túli magyarlakta területekre látogassanak egy pályázat útján elnyerhető komoly összegű támogatás segítségével. Az idei tanévben újra pályáztunk, s az előző hetedikes évfolyam után most is szerencsésnek bizonyultak tanítványaink.
2018-as kirándulás

Széchenyi 2020

A kedvezményezett neve: Szent Margit Általános Iskola
A projekt címe:
Energetikai korszerűsítés a tatabányai Szent Margit Általános Iskolában
A szerződött támogatás összege: 118.665.175 Ft
A támogatás mértéke: 100%
A projekt tartalmának bemutatása
A projekt tervezett befejezési dátuma: 2015.03.02.
A projekt azonosító száma: KEOP-4.10.0/E/12-2014-0078