Cím

8.00-10.00

JELENTKEZÉS

Március 18. - április 1.

(A felvételről szóló határozat: április 14.)

BEIRATKOZÁS

Április 20-21.

A felvételről szóló pozitív határozat esetén.

BEISKOLÁZÁS - 2023 - Gimnázium

Felvételi tájékoztató

NYÍLT NAP

2022. november 21., (hétfő), 9 óra

FELVÉTELI TÁJÉKOZTATÓ

2022. november 23., (szerda), 17 óra

ÍRÁSBELI FELVÉTELI

2023. január 21., szombat, 10 óra

INTÉZKEDÉSI TERV

2021. november 22.

Digitális munkarend

Vajdasági kirándulás

Szerdán kora reggel indultunk a nagy utazásra. Útközben csatlakozott hozzánk a bicskei 7. osztályosok vidám csapata. Nagyon hamar összeismerkedtünk és már a határ felé új barátaink mellett ültünk. Topolyán megnéztük a helyi tájházat, a bognár- és szekérmúzeumot. Idegenvezetőnk segítségével felfedeztük Szabadka város szecessziós látnivalót. Újabb utazás után megismerkedhettünk kedves vendéglátóinkkal, a kishegyesi diákokkal, akik nagyon nagy szertetettel fogadtak minket. Már az első találkozásnál eldöntöttük, hogy nem csak labdarúgásban, de kézilabdában is összemérjük tudásunkat. Szomorúan hallottuk, hogy egy szereplés miatt elmaradhat a táncház rendezvényünk, de Hajvert Ákos igazgató úr látván szomorúságunkat inkább meghívott minket erre a jótékonysági táncelőadásra, amit mi örömmel elfogadtunk. Szállásunk a Kátai-tanyán volt, ahol nagyon finom vacsorával és szeretettel vártak minket. Másnap felfedeztük Óbecsét és az aracsi romtemplomot a pusztaságban, majd a szállásra visszatérve sportoltunk és közösen kürtös kalácsot sütöttünk a helyi pékmúzeumban. Harmadnap meglátogattuk Bácsfeketehegyen a református templomot és Újvidék városát fedeztük fel, amelynek zárása a péterváradi vár volt. Nem maradhatott ki a karlócai béke emlékére emelt templom sem a látnivalók közül. Negyedik napon visszamentünk Szabadkára hogy 45 m magasból megcsodálhassuk a város panorámáját. Hazautazás előtt Palicsra mentünk az állatkertet megtekinteni. Nagyon sok újdonsággal és ismerttel gazdagodtunk. Reméljük, hogy a következő 7. osztály is olyan szerencsés lehet, hogy „Határtalanul” ismerkedhetnek majd határon túli magyarokkal!

HATÁRTALANUL

Néhány éve lehetőség van arra, hogy magyarországi diákok határon túli magyarlakta területekre látogassanak egy pályázat útján elnyerhető komoly összegű támogatás segítségével. Az idei tanévben újra pályáztunk, s az előző hetedikes évfolyam után most is szerencsésnek bizonyultak tanítványaink.
2018-as kirándulás

Széchenyi 2020

A kedvezményezett neve: Szent Margit Általános Iskola
A projekt címe:
Energetikai korszerűsítés a tatabányai Szent Margit Általános Iskolában
A szerződött támogatás összege: 118.665.175 Ft
A támogatás mértéke: 100%
A projekt tartalmának bemutatása
A projekt tervezett befejezési dátuma: 2015.03.02.
A projekt azonosító száma: KEOP-4.10.0/E/12-2014-0078