Hit, remény, szeretet címmel került sor immár hagyományosan az adventi időszakban megrendezett iskolai versmondó versenyünkre. A nagy érdeklődésre való tekintettel már egy héttel korábban is tartottunk megmérettetést, s ezen a délutánon minden évfolyamunkat már csak 3-3 fő képviselhette. Így is nehéz dolga volt a zsűrinek a szebbnél szebb versek meghallgatása után. Meghívott vendégeink, Szűcs Nelli és Trill Zsolt a budapesti Nemzeti Színház Jászai díjas színművészei valamint Tóth Zsóka előadóművész, a Vértes Agorája munkatársa értékelő szavaikban kihangsúlyozták, milyen nagy öröm számukra, hogy ilyen méltón, szép versek tanulásával készülünk a közelgő ünnepekre. A vidám és eredményes délutánt jó hangulatú teázással és bejgli evéssel zártuk.