December elején minden évben látogatást tesz iskolánkban Szent Miklós püspök képviselője. A Mikulást izgatottan várják kicsik és nagyok egyaránt. Idén sem volt ez másként. Teremről-teremre járva vidám énekkel fogadták. Ő sem jött üres kézzel, minden gyerek édességet kapott tőle. Elsőseink ugyanezen a napon a Szent Erzsébet Óvodába is meghívást kaptak. Együtt ünnepeltek a már „nagy” iskolások az ovisokkal. Tágra nyílt szemekkel nézték a bábműsort, hallgatták a Mikulás kedves szavait. A délután is vidám hangulatban telt. Tanítás után osztálykeretben folyt a mulatozás. Alsós és felsős osztályokban egyaránt jó volt a hangulat. Nem maradhatott el az egymás megajándékozása, tréfás vetélkedők és persze a finom sütik és pizzák után a tánc sem.