Ebben a tanévben is meghirdettük a családfakutató versenyt. Az eredeti kutatóprogram szellemi atyja Bencsik János országgyűlési képviselő úr volt, aki az idei kiállítás megnyitón nem tudott vett részt, így a kiállítást Bereznai Csaba alpolgármester úr nyitotta meg. Beszédében kihangsúlyozta, milyen fontos az ember életében a múltjának, gyökereinek ismerete. A pályamunkák komoly kutatásokról és aprólékos precíz munkáról adtak tanúbizonyságot. Sok régi fotót, eredeti dokumentumot állítottunk ki iskolánk emeleti aulájában, melyet a diákok és szüleik által rajzolt családfák egészítettek. A kiállítást diákjaink és a szülők is nagy érdeklődéssel nézegették. Reméljük jövőre még többen kedvet kapnak ehhez a nem kevés időt és kitartást kívánó, de annál izgalmasabb feladathoz, nevezetesen, hogy utánajárjanak annak, kik is ők valójában, hol éltek, mivel foglalkoztak elődeik, közvetlen családtagjaik.