ÁLTALÁNOS ISKOLA - 2020

Változás a beiratkozás menetében

Tisztelt szülők!
Az iskolai beiratkozáshoz, a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, nem kell személyesen megjelenniük.
Kérjük Önöket, hogy ne küldjenek el az iskola részére semilyen dokumentumot, azok bemutatására majd utólag kerül sor!
A NEK adatlap igénylését sem kell még kezdeményezniük.

Beiratkozni az alábbi gombra kattintva lehet, a megjelenő űrlap kitöltésével, április 5-ig.
Visszajelzést mindenkinek e-mailben küldünk!

A ballagással és az bizonyítványosztással csupán a diákoknak ér véget az iskolai munka és kezdődik el a várva-várt vakáció. A pedagógusokra ilyenkor még sok adminisztráció, leltározás, pakolás vár. Ezeket a napokat szoktuk felhasználni arra, hogy mérleget vonjunk a tanév tapasztalatiból, értekezleten javaslatokat tegyünk az előttünk álló tanév még sikeresebbé tételére. Természetesen ilyenkor már kicsit kötetlenebbül is össze szoktunk jönni. Idén ismét egy kerti parti keretein belül lazultunk, eszegettünk, beszélgettünk végre, sietség és idegeskedés nélkül.