BEISKOLÁZÁS

2. Csengőszó

2019. április 5.

16.00-17.30

(Ez egyben beiratkozás is.)

Beiratkozáshoz

szükséges
dokumentumok listája

A tanév vége felé, az év végi nagy hajrá előtt, minden évben megállunk egy pillanatra, hogy terített asztal mellett kicsit elbeszélgessünk hivatásunk nehézségeiről és szépségeiről. Szép szokás iskolánkban, hogy ilyenkor a búcsúzni készülő nyolcadikosok megajándékoznak minket egy szép műsorral és egy- egy szál virággal. Így történt idén is. Bár szeptemberben még boldogan várták a júniust, az általános iskola befejezését vágyakozva a felnőtt élet felé, most többüknek is könnycseppet véltünk felfedezni a szeme sarkában megérezve a búcsúzás közelségét. Ez az este ad lehetőséget arra is, hogy iskolánk vezetője megköszönje a tanév során tanúsított igyekezetet kollégáinak és buzdítsa őket a még hátra lévő szép számú feladat megoldására. A Szent Margit díj átadására is ekkor történik meg. Ebben a tanévben példamutató munkájáért Tóth Erika tanárnő érdemelte ki ezt az elismerést.