Idén is folytatódott Nebulófigyelő pontverseny. Diákjaink, 3-8. osztályig egész éven át versengtek, hogy a tanév végén kihirdethessük az évfolyamonként 5 legjobb eredményt elérő tanuló nevét. Pontokat pedig sokféle módon lehetett szerezni. Elsősorban természetesen a jó tanulmányi eredménnyel, annak megtartásával, de értékeltük a jobbításra való törekvést is. Ezen kívül sokat számítottak a versenyeredmények, a sport teljesítmények, a közösségért tett erőfeszítések is. Mindezek összeadódtak szeptembertől májusig, s a kitartó munka végső jutalmát iskolánk 34 diákja érdemelte ki. Nevezetesen azt, hogy ők ajándékba kaptak egy szabadnapot, melyet az iskola költségén közösen tölthettek el az etyeki Korda Filmstúdióban és Tabajdon a Mezítlábas tanösvényen.