ÁLTALÁNOS ISKOLA - 2020

Változás a beiratkozás menetében

Tisztelt szülők!
Az iskolai beiratkozáshoz, a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, nem kell személyesen megjelenniük.
Kérjük Önöket, hogy ne küldjenek el az iskola részére semilyen dokumentumot, azok bemutatására majd utólag kerül sor!
A NEK adatlap igénylését sem kell még kezdeményezniük.

Beiratkozni az alábbi gombra kattintva lehet, a megjelenő űrlap kitöltésével, április 5-ig.
Visszajelzést mindenkinek e-mailben küldünk!

Idén is folytatódott Nebulófigyelő pontverseny. Diákjaink, 3-8. osztályig egész éven át versengtek, hogy a tanév végén kihirdethessük az évfolyamonként 5 legjobb eredményt elérő tanuló nevét. Pontokat pedig sokféle módon lehetett szerezni. Elsősorban természetesen a jó tanulmányi eredménnyel, annak megtartásával, de értékeltük a jobbításra való törekvést is. Ezen kívül sokat számítottak a versenyeredmények, a sport teljesítmények, a közösségért tett erőfeszítések is. Mindezek összeadódtak szeptembertől májusig, s a kitartó munka végső jutalmát iskolánk 34 diákja érdemelte ki. Nevezetesen azt, hogy ők ajándékba kaptak egy szabadnapot, melyet az iskola költségén közösen tölthettek el az etyeki Korda Filmstúdióban és Tabajdon a Mezítlábas tanösvényen.