BEISKOLÁZÁS

2. Csengőszó

2019. április 5.

16.00-17.30

(Ez egyben beiratkozás is.)

Beiratkozáshoz

szükséges
dokumentumok listája

Az idei tanév utolsó előtti iskolai napján intézményünkben is ünnepet tartottunk a gyerekeknek. Ez az ünnep értük, nekik szólt. Az első ajándékot számukra az jelentette, hogy ezen a napon nem voltak tanórák, nem kellett könyvből, iskolapadban ülve tanulni. Reggel a tornateremben összegyűlve egy kis színházi élményben lehetett részük. Az iskola Bíró Ildikó tanárnő által vezetett színjátszó csoportjai adták elő az idei tanév során betanult darabokat. Ezután átrendeztük a tornatermet egy vetélkedő helyszínének. Felsős osztályaink, akik 1-1 színnel is mutatták az összetartozásukat, az „Egy perc és nyersz” tréfás versenyben mérték össze ügyességüket, leleményességüket. A másfél órás vidám küzdelemben most a hetedikesek bizonyultak a legötletesebbnek, összetartóknak. Gratulálunk nekik!