ÁLTALÁNOS ISKOLA - 2020

Változás a beiratkozás menetében

Tisztelt szülők!
Az iskolai beiratkozáshoz, a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, nem kell személyesen megjelenniük.
Kérjük Önöket, hogy ne küldjenek el az iskola részére semilyen dokumentumot, azok bemutatására majd utólag kerül sor!
A NEK adatlap igénylését sem kell még kezdeményezniük.

Beiratkozni az alábbi gombra kattintva lehet, a megjelenő űrlap kitöltésével, április 5-ig.
Visszajelzést mindenkinek e-mailben küldünk!

Reggel tanulóink ünnepi öltözetben, nyolcadikos fiaink közül már sokan férfihoz méltón öltönyben érkeztek az iskolába. A 8 órakor kezdődő szentmise és az azt követő tanévvégi eredményhirdetés után azonban pillanatok alatt előkerültek a táskák alján megbúvó maskarák, bohókás ruhadarabok. Eljött a bolondozva ballagás ideje. Napokkal előtte susmorogtak már ki milyen öltözékkel nevetteti majd meg társait, nevelőit. S persze az ilyenkor szokásos kötelező kellék a rúzs is előkerült, hogy a folyosókon végigvonulva, a kisebbekhez bekukkantva maradandó nyomot hagyjanak maguk után. Mi csak néztük őket mosolyogva, amikor útra keltek, hogy az utcán sétálókat is megölelgessék fergeteges jókedvükben, hiszen tudtuk, hogy egy nap múlva ugyanők komoly arccal, meghatottan fognak végigsétálni ugyanezeken a folyosókon.