Izgalmas, különleges ételek, baráti hangulat, neves szakácsok. Tizenegyedik éve várja a gasztronómia iránt nyitott, főzni szerető csapatokat és látogatókat a Faszén Fesztivál. Idén iskolánk is csatlakozott ehhez a felhíváshoz, Horváth Zoltánné, Zsuzsa néni szervezte a csapatot. Segítőink voltak a Szülői Közösségből Buda Orsolya és Bíró Adrienn. Az iskolát Detti és Vali néni képviselte valamint kis kuktáink a kilátogató tanulóink voltak. Nagy segítséget kaptunk Lénárt Charlotte 1. osztályos tanuló apukájától, aki előre bepácolta a húsokat és a kürtöskalács tésztáját is elkészítette. Nekünk már csak meg kellett sütnünk. Leglelkesebb szakács Charlotte volt, mindenkit bevont, hogy minél több és érdekesebb formájú kürtöskalácsot készítsünk. Nagyon jól laktunk a finomságokkal és vidáman töltöttük együtt ezt a szombatot.