ÁLTALÁNOS ISKOLA - 2020

1. Csengőszó

2020. február 28.

16.00-17.30

Nyílt órák

2020. március 3.
8.00-10.00


2. Csengőszó

2020. március 27.

16.00-17.30

(Ez egyben beiratkozás is.)

Beiratkozáshoz

szükséges
dokumentumok listája
pdf

0
0
0
s2sdefault
Szeptember utolsó napján iskolánk falai között került megrendezésre a városi mesevetélkedő. Benedek Elek, a nagy mesemondó tiszteletére évről-évre összemérik a gyerekek meseismeretüket, kreativitásukat. Nagy izgalom előzte meg azt a pillanatot, amikor a város alpolgármestere, Bereznai Csaba megnyitotta rendezvényünket. Hat jól felkészült csapat vidám, izgatott hangulatban kezdte meg a küzdelmet a feladatokkal és egymással. A mesék alapos ismeretét igénylő tesztes feladatok mellett helyet kaptak a játékos tevékenységek, a mozaikkép és a szerepjáték is. A legnagyobb élmény az volt, hogy a megmérettetés ideje alatt is csupa ragyogó szem sugározta azt, hogy közösségben lenni, dolgozni a mese varázsában nemcsak kihívás, hanem határtalan öröm és feltöltődés is.