ÁLTALÁNOS ISKOLA - 2020

Változás a beiratkozás menetében

Tisztelt szülők!
Az iskolai beiratkozáshoz, a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, nem kell személyesen megjelenniük.
Kérjük Önöket, hogy ne küldjenek el az iskola részére semilyen dokumentumot, azok bemutatására majd utólag kerül sor!
A NEK adatlap igénylését sem kell még kezdeményezniük.

Beiratkozni az alábbi gombra kattintva lehet, a megjelenő űrlap kitöltésével, április 5-ig.
Visszajelzést mindenkinek e-mailben küldünk!

Az UNESCO Nemzetközi Tanácsa Yehudi Menuhin kezdeményezésre emelte október 1-jét A ZENE VILÁGNAPja rangjára. Évről-évre szokás nálunk, hogy ezen a napon egy tanítási óra erejéig összegyűlik az egész iskola és hangszeres zenével és természetesen közös énekléssel szórakoztatjuk el a jelenlévőket. Több éves hagyomány az is hogy, az egész napot a zenének szenteljük, mégpedig oly módon, hogy a tanítási órák közötti szünetekben az iskola aulájában örömzenélhetnek mindazok, akik elég bátrak, hogy fellépjenek alkalmi “színpadunkon”. Hatalmas sikert arattak ezek a produkciók. Jó volt látni, ahogy szünetről-szünetre egyre többen gyűltek össze a szőnyegen. A szép muzsikaszó nem csak a diákokat vonzotta, mert bizony az irodákból is ki-kikukkantottak néhány percre az ott dolgozók. A kellemes dallamok mellett még az otthonról hozott tízórai is jobban ízlett és az iskolagyümölcs program almái is ízletesebbnek tűntek.