ÁLTALÁNOS ISKOLA - 2020

Változás a beiratkozás menetében

Tisztelt szülők!
Az iskolai beiratkozáshoz, a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, nem kell személyesen megjelenniük.
Kérjük Önöket, hogy ne küldjenek el az iskola részére semilyen dokumentumot, azok bemutatására majd utólag kerül sor!
A NEK adatlap igénylését sem kell még kezdeményezniük.

Beiratkozni az alábbi gombra kattintva lehet, a megjelenő űrlap kitöltésével, április 5-ig.
Visszajelzést mindenkinek e-mailben küldünk!

Az idei szeptember csodás időjárást tartogatott számunkra, így nem volt nehéz dolguk az osztályfőnököknek, amikor egy kis csatangolásra, túrázásra csábították a diákokat és szüleiket. Jól esett mindenkinek néhány órát a szabadban, friss levegőn tölteni, elámulni az őszi fák káprázatos színein. A gyerekek gondtalanul szaladgáltak, labdáztak és fára másztak. Sok élménnyel gazdagodva tért mindenki haza, hogy az otthonmaradóknak meséljen a számháború vagy a tó kerülő futás izgalmairól, szépségeiről.