ÁLTALÁNOS ISKOLA - 2020

Változás a beiratkozás menetében

Tisztelt szülők!
Az iskolai beiratkozáshoz, a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, nem kell személyesen megjelenniük.
Kérjük Önöket, hogy ne küldjenek el az iskola részére semilyen dokumentumot, azok bemutatására majd utólag kerül sor!
A NEK adatlap igénylését sem kell még kezdeményezniük.

Beiratkozni az alábbi gombra kattintva lehet, a megjelenő űrlap kitöltésével, április 5-ig.
Visszajelzést mindenkinek e-mailben küldünk!

Az egyházmegye összes oktatási intézménye képviselteti magát a tanévet megnyitó püspöki szentmisén. Iskolánk 30 jó tanuló, jó közösségi munkát végző diákkal és 10 pedagógussal érkezett csütörtök délután Székesfehérvárra. A meleg ellenére remek hangulatban telt az utazás, melynek első állomása Gánton egy közös ebéd volt. Délután 4 órakor kezdődött az ünnepélyes tanévnyitó szentmise, melyen a diákok és pedagógusok mellett az egyházmegye papjai és püspöki biztosai is jelen voltak. Az idei Veni Sancte rendhagyó volt, hiszen most emlékeztünk meg Kaszap István születésének 100. évfordulójáról, így a mise után közösen mentünk át egykori iskolájához. A ciszterci gimnázium falán püspök atya, a város polgármestere és államtitkár úr együtt avatták fel az emléktáblát. A hosszú, bár tartalmas napba hazaindulás előtt még egy rövid fagyizás is belefért.