0
0
0
s2sdefault
Azok a tanulók, akik szeptembertől májusig pontosan beküldték a havonta megjelenő szülői levélhez kapcsolódó Taki ( Találd ki!) feladatsor megoldásait, azok a rejtvényfejtés öröme mellé egy tartalmas kirándulást is kaptak ajándékba. Az idei jutalomkirándulás helyszínéül a komáromi Monostori erődöt választottuk. Addig, amíg a felsősök a Kincsvadászok című foglalkozáson vettek részt, addig az alsósok járták végig a Monostori erődöt idegenvezető segítségével. Azután pedig a felsősök indultak el az izgalmas erőtúrára, addig az alsósok indultak el az „igazi kincsek” keresésére. A Kincsvadászok játékban a monarchia idején elrejtett „kincs” megtalálása volt a cél. Ahhoz hogy elindulhassanak az elrejtett kincs nyomába el kellett sajátítaniuk a térkép, a tájoló és az iránytű használatát. A legvégén fémérzékelő segítségével találtak rá az elrejtett kincsre. A foglalkozás ás a túravezetés után szabadon focizhattak, labdázhattak a gyerekek az erőd hatalmas udvarán. Hazafelé még Tatán megálltunk az Öreg-tónál fagyizni. Ajándék volt ez a nap kicsiknek és nagyoknak egyaránt, Istennek hála szép élményekkel tértünk haza.