2800 Tatabánya, Botond út 1.
Telefon: +36-(30)-159-9985
E-mail: iskola@sztmargitiskola.hu

GIMNÁZIUM - 2020

OM 031856

Felvételi tájékoztató

Felvételi jegyzék

ÁLTALÁNOS ISKOLA - 2020

Változás a beiratkozás menetében

Tisztelt szülők!
Az iskolai beiratkozáshoz, a kialakult járványügyi helyzetre való tekintettel, nem kell személyesen megjelenniük.
Kérjük Önöket, hogy ne küldjenek el az iskola részére semilyen dokumentumot, azok bemutatására majd utólag kerül sor!
A NEK adatlap igénylését sem kell még kezdeményezniük.

Beiratkozni az alábbi gombra kattintva lehet, a megjelenő űrlap kitöltésével, április 5-ig.
Visszajelzést mindenkinek e-mailben küldünk!

HATÁRTALANUL

Néhány éve lehetőség van arra, hogy magyarországi diákok határon túli magyarlakta területekre látogassanak egy pályázat útján elnyerhető komoly összegű támogatás segítségével. Az idei tanévben újra pályáztunk, s az előző hetedikes évfolyam után most is szerencsésnek bizonyultak tanítványaink. Négy felejthetetlen napot töltöttek el Felvidéken, ahol ellátogattak Kassára, találkoztak felvidéki magyar diákokkal, megismerkedtek a helyi hagyományokkal. Élményekkel és sok új tudással tértek haza.

Széchenyi 2020

A kedvezményezett neve: Szent Margit Általános Iskola
A projekt címe:
Energetikai korszerűsítés a tatabányai Szent Margit Általános Iskolában
A szerződött támogatás összege: 118.665.175 Ft
A támogatás mértéke: 100%
A projekt tartalmának bemutatása
A projekt tervezett befejezési dátuma: 2015.03.02.
A projekt azonosító száma: KEOP-4.10.0/E/12-2014-0078

Digitális Témahét